přivýdělky, brigády, inzerce práce

Manuální práce

Hledáte práci na doma? Vydělejte si peníze výrobou keramických nádob, předmětů z kovu, kompletací obrázků, výrobou gelových svíček a nebo sestavováním krabiček a dekorací! Vhodné pro zájemce z celé ČR od 18 let - samostatně výdělečná činnost. Sami se rozhodnete, jakou z nabízených činností budete chtít vykonávat po objednání uvedených nabídek, které Vám zašleme poštou:

Nabídka č. 23 - VÝROBA KERAMICKÝCH NÁDOB + DEKORATIVNÍCH PŘEDMĚTŮ Z KOVU  Skvělá domácí práce, při které se vyrábí a sestavují nádoby z hrnčířské hlíny, dále se jedná o výrobu různých svícnů, misek, ozdob a jiných předmětů z ušlechtilých kovů (mosaz, měď). Velice perspektivní činnost, zasíláme podrobný postup při výrobě a kompletní systém odbytu hotových výrobků. Nyní za super cenu!

Nabídka č. 25 - VÝROBA KRABIČEK A DEKORACÍ   Výroba dárkových krabiček a ozdob - práce doma, při které zhotovujete jednoduché dárkové krabičky z lepenky a dále krásné ozdoby z kaštanů určené k zavěšení na stěnu. Další činnost je výroba dekorací z dýní a z dřevěné vlny – nový výdělek doma, vyrábíte nádherné dýňové dekorace do bytu, také můžete vyrábět ozdobné ptáčky z dřevěné vlny. Zasíláme podrobný pracovní postup + kompletní systém odbytu hotových výrobků.

Nabídka č. 13 - KOMPLETACE OBRÁZKŮ  Jedná se o jednoduchou manuální práci doma, při níž si můžete vydělat i několik tisíc Kč měsíčně! Malé kopie obrazů se vystřihují a vkládají do kulatých nebo oválných rámečků různých rozměrů. Materiál potřebný k práci je dodáván poštou. Zasíláme návod k výrobě, předlohy obrázků, adresu dodavatele materiálu a kompletní systém odbytu hotových výrobků.

Nabídka č. 56 - VÝROBA GELOVÝCH SVÍČEK  Nová možnost výdělku doma pro Vás! Jedná se o výrobu barevných dekorativních gelových svíček pro vytvoření dokonalé domácí atmosféry. V současné době jsou vonící gelové svíčky pravý prodejní hit a proto Vás čeká skvělý výdělek odpovídající Vašim schopnostem! Zasíláme podrobný postup výroby, několik originálních návrhů k vytvoření svíček a kompletní systém odbytu hotových produktů.

Chcete si objednat komplet těchto čtyř nabídek výdělků - práce doma (nabídky č. 23, 25, 13 a 56) k zaslání poštou jen za 260 Kč? Objednejte zde

 

Vyhledávání

Web provozuje: Tůma Pavel, 17. listopadu 287/33, 400 10 Ústí n. L. 10, bulletin@email.cz, IČO 62232649, www.rzp.cz *Další informace k nabídkám a dodací + obchodní podmínky jsou uvedeny na https://www.iprace.net/obchodni-podminky-sluzby